3 dni by powstrzymać Korporacyjną Gwiazdę Śmierci

Poniżej umieszczam odnośnik do strony, gdzie można podpisać petycję. Dziękuję wszystkim, którzy dołączą się do tej akcji. 

Pamiętajmy, że dzisiaj jest ostatni dzień na złożenie Twojego, jakże cennego podpisu. 

S.L.

Opublikowane: 12 Wrzesień 2012, strona źródłowa: http://www.avaaz.org/pl/stop_the_corporate_death_star/?dty

Do opinii publicznej wyciekły szczegóły ściśle tajnej umowy zrzeszającej największe światowe korporacje — atakującej najważniejsze sfery naszego życia, od wolnego Internetu po ochronę zdrowia czy środowiska. Zostały jedynie 3 dni by powstrzymać te negocjacje.

Wielcy biznesmeni znaleźli nowy sposób by pogrubić swoje portfele: globalny pakt, który negocjowano w tajemnicy przez lata (nawet przed częścią z kluczowych polityków!). Nowa umowa to bezpośredni atak na naszą demokrację. Wielkie lobby nikotynowe, paliwowe, farmaceutyczne i 600 innych, uczestniczyło w tworzeniu ostatecznej formy porozumienia — zawierającej m.in.: ograniczenia prawa nikotynowego, opłat za leki czy wolności słowa w Internecie .

Ostatnia runda negocjacji będzie miała miejsce za 3 dni — wzburzenie opini publicznej w wielu krajach mogłoby doprowadzić do przerwania rozmów. Zbierzmy milion podpisów przeciw korporacyjnej sile! Podpisz petycję po prawej stronie. Avaaz wyświetli ją na ścianach budynku konferencji, tak by negocjatorzy zdali sobie sprawę z siły sprzeciwu wobec ich planom.

Oto odnośnik do strony internetowej, na której każdy może wyrazić swój sprzeciw przeciwko nadmiernej władzy karteli korporacyjnych:

http://www.avaaz.org/pl/stop_the_corporate_death_star/?dty

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.