Wydarzenia na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie

Od Tłumacza: Zwracam się do ludzi, którzy „przypadkowo” trafili na tę stronę, aby przeczytali do końca do przesłanie, gdyż może ono choć trochę wyjaśnić pewne  zakłócenia, które mogą wystąpić na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Data 4-tego sierpnia 2012 roku jest potwierdzona jako dzień, gdy coś może się wydarzyć z kilku źródeł.  Nie popadajcie w strach, nie dajcie się wciągnąć w tę iluzję i wierzcie głęboko w to, że wszystko co się dzieje, ma za zadanie doprowadzenie nas do celu jakim jest WZNIESIENIE.

 Mocno pozdrawiam moich czytelników

 S.L. 

 

Monty 7/22/2012

Wiedza jest potęgą a dzielenie się nią jest istotne w tych czasach ogromnego zamieszania i zmian.  Kabał szuka sposobów, aby utrzymywać was w hipnotycznym śnie i oddzielić od tych, którzy się budzą.  Na konferencji, w której uczestniczyłaś wczoraj, usłyszałaś o tym, że najbardziej przebudzonymi i świadomymi ludźmi są ci, którzy poświęcają swoje życie służeniu ludzkości.  Ich praca jest niezbędna i musi być podana do wiadomości jak największej ilości ludzi.  Jest to praca zespołowa.  Wszelka pomoc musi być udzielona, aby  każdemu udostępnić tę wiadomość. Zawarte kontakty, pomogą w otwieraniu oczu na to, co planują psychopaci, którzy „rządzą” waszym światem.  Jest to przecież ich ostatnia szansa, aby przejąć kontrolę i stworzyć Nowy Porządek Świata (z ang. New World Order).  

Postrzegają oni Igrzyska Olimpijskie w Londynie, jako wrota do Nowego Porządku Świata.  Zamierzają stworzyć chaos, aby zasiać tak głęboki strach, aby ludzie zgodzili się niemal na wszystko by tylko czuć się bezpiecznie.  To jest PUŁAPKA.  Jest to taka sama sprawdzona formuła, która zadziałała w przypadku 9/11/2001 oraz 7/7/2005 („Atak Terrorystyczny” na World Trade Center  oraz zamach bombowy w miejskim autobusie w Londynie- przyp. tłum.).  

Tym razem, to będzie coś o GIGANTYCZNEGO.  To jest ich ostatnia szansa, aby zaprowadzić Nowy Porządek Świata, który planowali i nad którym pracowali przez tak długi czas.  Będą próbowali użyć technologii BlueBeam (link tutaj – pol.), fałszywych statków kosmicznych i tak naprawdę wszystkiego tego, co można znaleźć w ich arsenale w ich ostatniej próbie przejęcia waszego świata.

Nie wzięli pod uwagę waszego przebudzenia.  Z tego też powodu wprowadzają coraz bardziej śmiercionośny fluor do wody, którą wielu z was pije, bierze kąpiel i myje w niej głowy.  Jest on w lodzie w waszych drinkach, w piwie i w prawie wszystkim co spożywacie.  Należy chronić siebie i swoją rodzinę od tego śmiertelnego ataku na was wszystkich.  Czy daliście im zgodę na używanie tej trucizny?  Czy byliście kiedykolwiek pytani o zatwierdzenie tego planu? To jest zbrodnia przeciwko ludzkości.

Thomas Sheridan posiada unikalne zdolności do korzystania z właściwych słów, aby naszkicować obraz, który natychmiastowo budzi ludzi na to, jak ten system kontroli działa i jak ludzkość może sobie z nim poradzić.  Jest on człowiekiem o wielu talentach, który jest przygotowany na ich użycie, aby uratować swoich bliźnich od najbardziej diabelskiego przejęcia waszej planety.  Każdy kogo spotkałaś, używa swoich umiejętności do  tego, aby badać i odkrywać to, co się dzieje oraz ujawniać jak temu zapobiegać.

Nic nie dzieje się przypadkowo.  Zaplanowano, aby Igrzyska Olimpijskie odbyły się w Londynie tak, aby to dramatyczne przejęcie kontroli nad światem wydarzyło się właśnie tam.  Nigdy nie planowali oni tego, że tzw. fiasko Agencji Ochrony ujrzy światło dzienne.  Zawsze planowali użyć wojska do kontrolowania ludzi.  Tak jak zazwyczaj, marionetki po prostu wykonują ich rozkazy, a są to ci sami ludzie, którzy przychodzą do was prosić o wasz głos w wyborach i którzy składają obietnice o których dobrze wiedzą, że nigdy ich nie spełnią.   Dlaczego nadal ufacie im, że będą oni robić to, co jest dla was dobre?  Ich lojalność należy i zawsze będzie należała do Kabała.

Możecie ufać tylko tym, którzy poświęcili swoje życie na przyciąganie waszej uwagi do prawdę.  Nawiązuję do ludzi takich jak David Icke, Ian R. Crane, Brian Gerrish i wielu innych, którzy podróżują po całym świecie, aby podzielić się swoją prawdą.  Pracują oni bez wytchnienia, aby uchronić was od katastrofy.  Posłuchajcie tego, co mają do powiedzenia.  Jest to jedyna szansa na przetrwanie.  Nadszedł czas, aby dokonać wyboru.  Czy jesteście gotowi, aby wstać i aby liczono się z wami?  W rzeczywistości Kabał wie, że nie ma możliwości uciszenia 99% ludzi.  Ich jedyną obawą jest to, że obudzicie się na tę prawdę.

Obecnie reflektory nakierowane są na Watykan i na rozwiązanie zagadki, w jaki sposób udało im się potajemnie kontrolować planetę, podczas gdy cały czas ukryci byli za MASKĄ miłości, oddania i tolerancji.  W miarę jak zasłona podnosi się i cała groza sprawowania tej kontroli staje się oczywistością, powoduje to u wielu, którzy wcześniej wspierali ich, odruch przerażenia na to, jak przebiegle byli oni otumaniani.  Prawda nie może być już dłużej ukrywana.  Wszystko obnaży się przed wami, więc przygotujcie się na to, że ILUZJA rozpadnie się tuż przed waszymi oczami.

„Irlandia jest Kluczem, który ujawni wszystko”.  To musi zacząć się tutaj.  Zwracam się do Ludu Irlandii, zjednoczcie się, poznajcie kim jesteście oraz poznajcie waszą prawdziwą historię a wtedy stanie się jasne to, co zostało zrobione, aby stworzyć iluzję, w której znajdujecie się do dzisiaj.   Odrzućcie to, co uwięziło wasze umysły w strachu.  Stańcie się tymi, kim was stworzono abyście byli.  Bądźcie dumni z tego kim jesteście.  Starożytni Irlandczycy znali wszystkie odpowiedzi.  Posiadali oni wiedzę zupełną.  Spójrzcie na swoją przeszłość, aby dowiedzieć się jak stworzyć lepszą przyszłość dla wszystkich ludzi.  Pamiętajcie, że los ludzkości zależy od was i od tego co zrobicie.

Michael Tsarion zrobił tak wiele, aby wasza prawdziwa historia wyszła na światło dzienne.  Spójrzcie raz jeszcze i posłuchajcie poprzez duszę tego, co on mówi a zauważycie wtedy światło.  Jest on bez wątpienia jednym z najświetniejszych ludzi waszego czasu.

Wasi przyjaciele z innych planet stworzyli krąg zbożowy z datą 4-tego sierpnia 2012 w środku.  Jest to data, kiedy rzeczy mogłyby się wydarzyć.  Wiesz, że razem z innymi Istotami skutecznie zapobiegliśmy atakowi na Iran.  Będziemy nadal robić to, co w naszej mocy, aby zapobiec temu okrucieństwu.  Kabał staje się coraz śmielszy i bardziej przebiegły w swoich wysiłkach, aby rozpocząć Trzecią Wojnę Światową.  Żyjesz w zmiennych czasach.  Potrzebujemy waszego wsparcia, aby pomóc wam chronić was.

Istoty, które jako pierwsze stworzyły wasz świat wkrótce powrócą na waszą planetę.  Znaleźli oni sposób przenikania przez  tarczę ochronną, którą Kabał stworzył, aby utrzymywać ich z dala.  Kiedy przybędą wasze życia odmienią się całkowicie na lepsze.  Nie będzie więcej strachu, ubóstwa, głodu lub jakichkolwiek katastrof spowodowanych przez Kabała w celu utrzymywania was w strachu oraz pod kontrolą.  Po raz pierwszy poczujecie smak wolności, a cały Wszechświat otworzy się dla każdego z  was.  Po raz kolejny zajmiecie prawowite miejsce pomiędzy członkami waszej Rodziny Życia.  Wasze umysły były również trzymane w uwięzi.  Cała wiedza stanie się dostępna i nic nie pozostanie przed wami ukryte.  Znajdźcie w sobie odwagę, aby wyjść do Światła.  Zjednoczcie się razem ze wszystkimi waszymi bliźnimi.  Powiedzcie NIE kontroli, którą Kabał chce nałożyć na was i na tych, których kochacie.  Wszystko jest przygotowane na zmiany.  Kabał będzie stwarzał kataklizmy, aby was rozpraszać i wzbudzać w was lęk.  Jest to coś, co robią oni raz za razem.  Nie dajcie się w to wciągnąć po raz kolejny.  Odbywa się to po raz kolejny wedle starej formuły.

Moja Kochana, są miejsca, do których możesz się udać i ludzi z którymi możesz się spotkać w miarę jak poruszasz się na przód w stronę Światła.  Ludziom z Londynu, z mojego rodzinnego miasta, mogę powiedzieć: bądźcie przygotowani na to, co Kabał może wam dostarczyć, ale nie ulegajcie temu.  Postrzegajcie to jako ich ostatni wysiłek, aby wykonać ich diabelskie plany.  Jest to końcowe odliczanie.  Wiedzcie, że otrzymujecie pomoc z obydwu stron życia.  Naszym celem jest pomaganie wam w tych trudnych czasach.

Wiedz moja Kochana, że zawsze jesteśmy tutaj dla Ciebie.  Twój wielbiący Cię Monty.

Monty Keen przez Weronikę Keen.

Strona źródłowa: http://www.montaguekeen.com/

Przetłumaczył: Sławomir Lernaciński

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.