SaLuSa 4- czerwca -2012

Od Tłumacza: W związku z naszym zasłużonym urlopem, robimy sobie przerwę na około tydzień czasu od blogowania.  W następnym tygodniu umieścimy Rozdział 3 Alien Mind, w którym zaczyna się prawdziwa wiedza o Fizyce Wszechświata.  Serdecznie zapraszamy po 15-stym czerwca do kolejnych części i przepraszamy za wszelkie niedogodności. S i V.

Droga Wzniesienia będzie znacznie łagodniejsza niż wam się wydaje, ponieważ wraz z upływem czasu zanika potrzeba wprowadzania drastycznych fizycznych zmian.  Możecie przypisać sobie wiele zasług z zaistniałą sytuację, ponieważ jako kolektyw podnieśliście znacznie poziom świadomości. Poprzez sprowadzanie więcej Światła na Ziemię pozwoliliście na transmutację niższych energii.  W rezultacie tego konieczne oczyszczenie nie wymaga aż tak głębokich zmian, które kiedyś wydawały się niezbędne.  Ziemia jest w ciągłym ruchu i setki niewielkich wstrząsów Ziemi zachodzą codziennie bez żadnych niekorzystnych skutków.

A więc Drodzy, nie spędzajcie waszego czasu w strachu przed nadchodzącym okresem zmian, ale przyjmujcie konsekwencje swoich uczynków wiedząc, że to wszystko się dzieje dla waszego dobra. Spójrzcie na zmiany zachodzące na Ziemi jak na oczyszczanie planety ze skaz i brudnych plam, aby ponownie ona mogła być odnowiona. Miejcie na uwadze, że wy też jesteście oczyszczani w podobny sposób, aby wyzwolić się z jakichkolwiek wibracji, które nie mogą być zabrane razem z wami na wyższy pułap. Wiele procesów zachodzi bez waszej wiedzy, ale możecie się do tego przyczynić prowadząc taki tryb życia, który zapożycza się, aby oczyszczać wasze ciało i umysł. Wybór jedzenia jest ważnym czynnikiem jeśli chodzi o wasze zdrowie. Postarajcie się spożywać świeże produkty i unikać jedzenia przetworzonego. W ten sposób unikniecie wiele chemikaliów, które po przetrawieniu zamieniają się w toksyny i pozostaną w waszym ciele. Jeśli jest to możliwe dodawajcie surowe produkty do waszej diety i korzystajcie z zawartej w nich energii. Pijcie dużo wody, aby oczyszczać organy swojego ciała i jeśli to możliwe unikajcie napojów gazowanych.

W przyszłości kiedy wibracje waszego ciała będą podwyższone nie będziecie czuli ani potrzeby, ani pociągu do ciężkostrawnego jedzenia. Wasze potrzeby będą znacznie mniejsze i będziecie mogli uzupełniać je za pomocą pobierania energii, która się znajduje wszędzie wokół was. Tylko wtedy kiedy przebywacie w niższych wibracjach potrzebujecie waszego mięsa i będziecie odkrywali stopniowo, że nie zaspokaja ono waszych potrzeb. Jedzenie jest przyjemnością i my nadal oddajemy się tej przyjemności, ale nie do takiego stopnia do jakiego ma to miejsce obecnie u was. Nigdy nawet nie przyszło by nam do głowy, aby pakować w swoje ciała takiego typu jedzenie jakie wy macie. Jednakże, na razie potrzebujecie odżywiać swoje ciała i pozyskiwać energię z waszych tradycyjnych produktów, ale możecie wprowadzać zmiany zmierzając w kierunku bardziej naturalnych i czystych produktów.

Prowadzimy was do nowego patrzenia na życie, które daje wielką satysfakcję i spełnienie. Po tych zmianach tempo życia zwolni i nie będziecie już znajdowali się w warunkach ogromnego stresu. W rzeczy samej, będziecie mieli wystarczająco czasu na relaks i zajmowanie się sprawami osobistymi, posiadamy również pokłady holograficzne (z ang. holodecks, definicja tutaj), które będą dla waszej przyjemności.  Tak, one naprawdę istnieją i mogą być źródłem wiedzy będąc jednocześnie źródłem przyjemności.  Mamy swoje przyjemności, jak również i poczucie humoru, ale nie ma w tym ani brutalności ani przykrości. Jesteśmy szczęśliwi i radośni i doceniamy Jedność całego istniejącego życia. Jesteśmy nieskrępowani w naszym koleżeństwie i przyjaźnimy się z innymi Istotami.  Zawiść i zazdrość są emocjami, których nie znamy, bo rozumiemy, że wszystko żyje w jedności i istnieje jedno dla drugiego.

Jesteśmy Jednym, natomiast wy zdołaliście stworzyć podziały i separację pomiędzy sobą. Możecie wyglądać różnie w zależności od Rasy, do której przynależycie, ale w istocie swojej jesteście tacy sami i razem kroczycie drogą Wzniesienia. W rzeczy samej, jeśli zdacie sobie sprawę, że potrzebujecie serii żyć, aby zebrać niezbędne dla was doświadczenia to z kolei zrozumiecie, że przechodziliście życia w wielu różnych krajach. Pomyślcie nad tym i zastanówcie się czy nie przyciąga was przypadkiem jakiś określony kraj albo okres historyczny. Czy to nie mówi o tym, że w waszej świadomości nadal macie wspomnienia o tych doświadczeniach? Jest oczywistym, że byłoby znacznie mniej napięć na tle rasowym gdybyście mogli zaakceptować innych ludzi tak jak siebie samych.

Kiedy patrzymy na was to wiemy, że nie widzimy prawdziwych was, ale tylko i wyłącznie ciała, które wybraliście dla waszego obecnego wcielenia. Również przymykamy oczy na wasz niedobór Światła i nawet Miłości, gdyż niższe wibracje ściągnęły was w dół.  To się  jednak zmieni i obecnie już zmienia się i nigdy nie było takiej okazji jak teraz do podniesienia tych wibracji.  Coraz więcej światła promienieje w kierunku Ziemi, i możecie je sami przyciągać poprzez podniesienie swojego poziomu świadomości. Wasz prawdziwy potencjał jest nieograniczony i musicie starać się o możliwie najwyższe wyrażenie siebie samych jakie tylko są możliwe. Macie naturę niewojowniczych, kochających Istot i zmierzacie do powrotu na ten poziom. Pozostawajcie spokojni i rozprzestrzeniajcie miłość do podobnych wam Istot. Jest to jedyny sposób, w jaki możecie zostać niepokonaną siłą dobra.

Obecnie my wszyscy z Federacji Galaktycznej przygotujemy się na finałowy nacisk na ostatniego Kabała. Ponieważ znajdują się oni na naszej i waszej drodze, zostaną usunięci w taki lub inny sposób, i wtedy nasi sprzymierzeńcy będą mogli zacząć działać i wprowadzać wszystkie zaplanowane zmiany. Nastąpi totalna zmiana w waszym trybie życia, ale to wszystko jest dla waszego dobra i dla lepszego przygotowania was na nadchodzącą Nową Erę.  Nie ma potrzeby trzymania się niczego, co pochodzi ze starego świata  ani obawiania się, że możecie coś stracić, gdyż podkreślamy raz jeszcze, możecie tylko zyskać na tych zmianach, co mają nastąpić. Czeka was kwantowy skok w przyszłość, którą jest wasze przejście w wyższe królestwo.  Nie możecie wejść do tych sfer jeśli wasze własne wibracje nie są z nimi porównywalne.  Właśnie dlatego będą też takie dusze, które nie będą w stanie tego dokonać, gdyż nie są na to gotowi.  Będą one kontynuowały życie w ich obecnych wibracjach.  W rzeczy samej, umieszczenie ich w wyższych wibracjach nie służyłoby ich celom ani potrzebom, gdyż byłoby to dla nich wielce niekomfortowe.

Wbrew temu co niektórzy mogą sobie pomyśleć, wszystko stanowczo porusza się do przodu i zapewni to, że  będziecie w końcu gotowi na Wzniesienie kiedy nadejdzie taka okazja.  Nadal musicie się sami stosować do waszych potrzeb i pracować w kierunku osiągnięcia odpowiedniego poziomu kontroli i świadomości, który pozwoli wam na utrzymanie waszego postępu. Jak już często zaznaczaliśmy,  wasza intencja i wola stanowią o zakończeniu tej podróży z sukcesem.

Jestem SaLuSa z Syriusza i życzę wiele radości i szczęścia w przygotowaniach na największe wydarzenie w waszym życiu.

Przekaz przez Mike Quinsey.

Dziękuję SaLuSa

Strona źródłowa: The Tree of Golden Light

Tłumaczenie: Violeta Lernacińska, edycja Sławomir Lernaciński 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.