Czy prawdziwy Obama właśnie podnosi się?

Od Tłumacza: Proszę przeczytać tę informacją, która może otworzyć oczy na to co się obecnie dzieje na świecie.  Wydaje się, że możemy zacząć świętować zwycięstwo nad Banksterami i Ciemną Stroną tego świata. 

Proszę obejrzeć lub wysłuchać serii nagrań, które umieszczone zostały na http://kauilapele.wordpress.com/  o 3:30 dzisiaj rano:

Masowe aresztowania – Nowe Informacje z Billem Wood i Ewą Moore (link tutaj)

Jeżeli Bill Brockbrader (aka Wood) ma rację,  to prezydent Obama był po naszej stronie przez cały ten czas i musiał udawać, że nie jest, aby uzyskać informacje wymagane do skonstruowania ogromnego i złożonego przedsięwzięcia niezbędnego do obalenia Kabała, począwszy od kaucji Keenera przeciwko FED (Federalne Rezerwy) i nadchodzących masowych aresztowań.

Jeżeli Brockbrader ma rację, to NDAA (Akt Narodowej Obrony Prawnej z 31 grudnia 2011roku) i inne prezydenckie polecenia prawne, w tym najnowsze, przywracające USA do Prawa Międzynarodowego, wykonane są po to, aby przygotować legalną drogę dla masowych aresztowań.

Jeśli Brockbrader ma rację, to Obama obejmując prezydenturę nie miał pojęcia, że to zajmie tak długo, zanim przyniesie „nadzieję” Ameryce oraz ludziom na całym świecie i  że będzie musiał wytrzymywać nie tylko ciągłe przepychanki z Izbą Kongresu, ale również oczernianie przez większość z tych, którzy „wierzyli” w niego jak również ogromną  prezydencką kampanie Kabała, w celu zdyskredytowania go, poprzez wynajętych internetowych oszczerców oraz prywatnie prowadzone główne media.

Jeżeli Brockbrader ma rację i wszystkie te informacje są dla niego nowe, to pierwszym sygnałem ze swoją intencją, jaki Obama wysłał Kabałowi była informacja o seks skandalu Wywiadu w Kolumbii, który był użyty w celu wyeliminowania niektórych z jego „ochrony”, ponieważ byli oni częścią tego problemu.  Seks skandal jest oczywiście murowaną historyjką, którą Amerykanie mogą zrozumieć i za której kulisy mogą się dostać.

Jeżeli Brockbrader ma rację, to kolejnymi sygnałami będą organizowanie w tym miesiącu spotkania NATO i G8.

Jeżeli Brockbrader ma rację, to Mateusz i SaLuSa, inne ukierunkowane Istoty chanelingowe, oraz Steve Backow mieli cały czas rację: Obama jest dobrym facetem i  jest ochraniany przed uszczerbkiem przez siły, które są ponad tymi, które zgromadził Kabał.

Proszę posłuchać lub pooglądać całą tą serię, a jeżeli przekaz Brockbradera rzuci was na kolana tak jak ze mną to zrobił to podajcie dalej te słowa.  Musimy działać szybko.  Kiedy rozpoczną się masowe aresztowania, decydującym będzie, aby wystarczająco wielu z nas wiedziało o prawdziwym znaczeniu tego działania w celu wyrównania kampanii dezinformacji, która nastąpi, a w której będzie się wykrzykiwało, że NWO (New World Order – Nowy Porządek Świata, przyp. tłum.) jest tym, który upada i dlatego też powinniśmy chwycić za broń i wyjść na ulice.  

Słuchajcie!  Wojsko i policja będą pomagały utrzymywać spokój, gdy to ogromne historycznie wydarzenie oczyści tę planetę i cywilizację z tego co zostało zainicjowane.

Plan dla usług powszechnego użytku jest taki, aby pozostały one podłączone i działające.   Sieci przesyłowe będą ochraniane, pomimo że może dojść do tymczasowych przestojów.

Ważnym jest, aby mieć dla siebie jedzenie, wodę, papier toaletowy itd. pełny bak paliwa i ekstra pieniądze oraz jedzenie i wodę dla innych, którzy będą tego potrzebowali, jeżeli jest to możliwe.

Jeśli Brockbrader ma rację, to w ciągu kilku dni, Telewizja powróci do prawdziwego dziennikarstwa i rozpocznie nadawanie ogromnej ilości programów edukacyjnych o prawdziwej historii USA i świata, w tym o 9/11 (atak bombowy „terrorystów” na World Trade Centre), zamachy na Kennedyego i innych.  Opinia publiczna będzie zmuszona zaangażować się z wielkim szokiem i grozą, gdyż światopogląd wypranych mózgów będzie zdemontowany.

Musimy być przygotowani do powstania i powiedzenia prawdy oszczercom; przygotowani do bycia skoncentrowanym oraz zachowania spokoju umysłu tak, aby pomóc utrzymać  obszar częstotliwości odpowiedzialny za Miłość, do którego zawsze byliśmy trenowani i który wywołaliśmy 5-tego Maja, podczas globalnej medytacji podczas Wielkiej Pełni Księżyca.

Cała operacja, zgodnie z Brockbraderem i Drakiem, podczas której banki będą zamknięte, ściągnie cały system finansowy do zera i uruchomi go ponownie zgodnie z całkowicie nowymi zasadami opartymi na równości, raczej niż długu.  Źli faceci zostaną pokonani a rasa ludzka wyzwolona.

Czy ta globalna operacja wydaje się otrzymać „zielone światło” jakoś w tym miesiącu? Nie jestem pewien.  Wydaje się, że tak. Lub w czerwcu.

Wysłuchałem również większość nowych wiadomości Drake a następnie poszedłem spać.  Drake zapytany o intencje Obamy, powiedział tajemniczo, „on może się przełączyć” (z ang. Switcheroo – przyp. tłum.), a ja nie miałem pojęcia co on chciał przez to powiedzieć.  Nie rozdrabniał się.  Nie sądzę, że posiadał informacje, które przyszły do niego przez Brockbradera.

Gdy zapytałem, czy mamy technologię, aby oczyścić Fukushimę, Drake odpowiedział: „Tak, mamy”, „Ona związana jest z jednym słowem UJAWNIENIE (prawdy o życiu pozaziemskim)”.  Jest to następną rewelacją, która wprawi ludzi w osłupienie i trwogę, biorąc pod uwagę prawie siedemdziesiąt lat ciągłych podświadomych i kulturowych uwarunkowań, aby postrzegać Istoty Pozaziemskie jak „obcych”.

W kontekście mojego zainteresowania, dzisiejsi weterani redaktora Gordona Duffa ostatnie części (układanki – przyp. tłum.), które były zastanawiające na temat tego, czy Obama był „Białym Kapeluszem” udającym „Czarny Kapelusz”, aby doprowadzić do obalenia Kabała.  Jako wskaźnik, niech posłuży jego ostatni podpis powrotu Stanów Zjednoczonych do Prawa Międzynarodowego: „Obama powraca do Międzynarodowego Wymiaru Sprawiedliwości (z ang. International Criminal Court) – USA nie jest już państwem bandyckim” (link tutaj)

Strona źródłowa: http://exopermaculture.com/

Przetłumaczył Sławomir Lernaciński

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.