O nas

/O nas
O nas2018-11-05T20:50:39+00:00

Po co to wszystko?

Jeśli dotarłeś w to miejsce to oznacza, że jesteś Odkrywcą. To niesamowite, bo my też! Sławek wykonał masę pracy żeby obudzić wielu z nas. Postanowiliśmy się do niego przyłączyć i rozwinąć to czemu on dał początek. Stawiamy kolejne kroki i jesteśmy zdeterminowani i nastawieni na zwycięstwo z Kliką!

Jesteśmy grupą ludzi, dla których wolność nie jest pustym słowem a drogą, którą bez względu na przeciwności będziemy kroczyć i NIGDY się nie poddamy!

O wolność trzeba walczyć zwłaszcza, że jesteśmy w przełomowym momencie historii.

Jeżeli czujesz energię płynącą z naszych serc, przemawia do Ciebie nasz przekaz i chcesz być czynną a nie pasywną częścią Ruchu Oporu to koniecznie napisz do nas a nie pozostaniesz bez odpowiedzi.

Zespół Kosmicznego Ujawnienia 🙂

Nasza ekipa

Sławomir Lernaciński
Sławomir LernacińskiZałożyciel i Współtwórca Bloga Kosmicznego Ujawnienia
Jestem poszukiwaczem prawdy jakakolwiek ona się okaże. Jestem człowiekiem nieustępliwym w dążeniu do celu. Naprawiać, nagłaśniać, tworzyć i rozpowszechniać jest moim priorytetem. Moja podróż zaczęła się od tłumaczeń, jednak z pewnością zakończy się na PEŁNYM UJAWNIENIU.
Abraham
AbrahamProgramista, artysta i webmajster
Jestem sobą, prawdziwy i szczery. Mam swoje marzenia i wiem, że kiedyś się zamanifestują. Upadek Kliki zmieni wiele w moim życiu! Czekam na ten dzień od wielu lat.
Kamil
KamilPowieściopisarz i magik 😉
Moje przebudzenie trwa w najlepsze. Dużo łez, bólu i ciągłych zmian. Ewolucja nie zna chwili wytchnienia. Qanon to nasza nadzieja. Wskakuj do naszego zwariowanego pociągu! #WWG1WGA
Annie
AnnieTworzenie i Edycja Filmów, Głos Corey, Wsparcie Graficzne
Od dzieciństwa patrzyłam w gwiazdy i do czegoś tęskniłam. Teraz już jestem tego pewna co to było … moja Kosmiczna Rodzina czeka na mnie gdzieś tam aż przygotuję się na ich przyjście.
Romek Felcyn
Romek FelcynTłumacz
Magdalena Bagi
Magdalena BagiTłumaczka
Archeologia i religie są moją pasją od dzieciństwa. Te dwie tajemnicze nauki są jednością. Tu nie ma podziału na naukę i duchowość. To jest jedna wiedza, która wpisuje się coraz mocniej w obraz współczesnego świata i zaawansowania technicznego. Kosmos, obcy, ciało astralne, fizyka czy Bóg są jednym, a Kosmiczne Ujawnienie jest brakującym ogniwem i pięknie to spaja. To nadaje sens. To czas aby przejrzeć na oczy, dostrzec Klikę i zacząć działać na drodze “Prawdy”.

847total visits,7visits today