KU: Sezon 5 Odcinek 12 – Zespół Ekspertów TPK z Williamem Tompkinsem

 

4234total visits,15visits today

About the Author:

Jestem poszukiwaczem prawdy jakakolwiek ona się okaże. Jestem człowiekiem nieustępliwym w dążeniu do celu. Naprawiać, nagłaśniać, tworzyć i rozpowszechniać jest moim priorytetem. Moja podróż zaczęła się od tłumaczeń, jednak z pewnością zakończy się na PEŁNYM UJAWNIENIU.

2 Comments

  1. marta brzózka 24 July 2019 at 18:25 - Reply

    Bardzo dziękuję za waszą pracę. To bardzo ważne co przekazujecie , ale jak to przekazać dalej? Rodzina nie chce słuchać / moja mlodsza córka powiedziała ” nawet jak to prawda to ja o tym nic nie chcę wiedzieć ” /. Nie są gotowi na te wieści , ale ja i tak powoli i od czasu do czasu sączę informacje. Może zarezonują.Pozdrawiam.

    • Marcin 24 July 2019 at 23:38 - Reply

      Marto bardzo dziękuje za twój głos. Z mojego doświadczenia wiem, że namawianie kogoś przynosi odwrotny efekt od zamierzonego. Osoby jeszcze bardziej uciekają od tematu obawiając się wyśmiania, to ich przeraża burząc ich pudełko umysłu w którym żyją, swojego matrixa. Oni chcą dalej spać w swoim śnie, tym którzy tego chcą dajmy się wyspać, w końcu się obudzą jak to napisałaś i wpadną w rezonans. Najprościej być sobą, żyć swoim życiem i prawdą a gotowa osoba zawsze przyjdzie do ciebie, podobne przyciąga podobne 😀 Pozdrawiamy ciepło, Zespół KU

Leave A Comment