Sezon 4 Odcinek 7 – Pytania i odpowiedzi część 3

By |2019-05-06T10:26:34+00:0024 March 2019|KU - Audio|3 Comments

 

2649total visits,1visits today

About the Author:

Jestem poszukiwaczem prawdy jakakolwiek ona się okaże. Jestem człowiekiem nieustępliwym w dążeniu do celu. Naprawiać, nagłaśniać, tworzyć i rozpowszechniać jest moim priorytetem. Moja podróż zaczęła się od tłumaczeń, jednak z pewnością zakończy się na PEŁNYM UJAWNIENIU.

3 Comments

 1. Maciej 24 March 2019 at 17:14 - Reply

  Odnośnie jeszcze Ciemnej Floty – “Jupiter intronizacja” jeden z lepszych filmów o kosmicznej tematyce w gwiazdorskiej obsadzie, z roku 2015. Naprawdę wiele rzeczy zostało tam pokazanych. Myślę, że właśnie tematyką dotyczy ciemnej floty, bo nie było niczego o budowaniu świadomości w innym kierunku i o jedynym stwórcy, a ambicje władców egoistyczne. Ale gorąco polecam.

 2. pytanie 29 March 2019 at 13:13 - Reply

  Mam pytanie kiedy w końcu zobaczymy coś namacalnie ? bo o zmianach mówiło już wielu ludzi kontaktowców choćby ostatnio Kobra ,który już nie jest tak aktywny a mówił o konflikcie w układzie słonecznym o ujawnieniu jakoś go ostatnio nie słychać .
  Mijają lata i nic się nie dzieje , co? i kiedy? ma się wydarzyć aby rzeczywiście nastąpiły zmiany ,Kobra podawał daty ale jak się okazuje nic się nie spełniło . Sławku czy jest jakiś termin data rok , do którego musi się to wydarzyć. Czy nie będzie też tak ,że będzie rok 2040 i dalej w kółko to samo będzie opowiadał już ktoś inny .

  • Sławomir Lernaciński 11 April 2019 at 19:24 - Reply

   Witam

   Odpowiadam późno, ale lepiej późno niż wcale – w nocy wróciliśmy z ponad 3 tygodniowej podróży po Indiach a tam mój dostęp do Internetu był ograniczony.

   Odpowiadając na Twoje pytanie podam Ci, że wystarczy prześledzić doniesienia QAnona, którego my niestety nie mamy czasu tłumaczyć, i tam znajdziesz okruchy informacji, które należy złożyć w jedną całość. Tam przekazuje się informacje np. o tym, że Donald Trump powołał zeszłego roku Siły Kosmiczne, które będą zajmowały się sprawami tak jak w nazwie. Do tego dochodzą jeszcze informacje o aresztowaniach kręgów pedofilskich, które mają zasięg globalny. W tłumaczeniach filmów z Edge of Wonder (są dostępne na naszym kanale na YouTube) Wicock również podaje pewne informacje, które dla mnie mają sens, ale nie licz na to, że ktoś będzie o tym mówił w Telekspresie. Tutaj Corey bardzo wyraźnie mówi, że Mass Media są ostatnim przyczółkiem Cabala i przy jego pomocy ciągle jeszcze szerzy się propagandę.
   W dalszych odcinkach The Edge of Wonder podawane są informacje o tym, że ponoć ciągle toczą się dyskusje na temat: Ujawnienie Szczątkowe czy Pełne? Istnieje jedna frakcja, która dąży do Ujawnienia Pełnego, jednak znaczna większość Sojuszu chce powoli wypuszczać nam informacje. Co zwycięży czas pokaże.
   To tego typu informacje dochodzą do nas raz za razem, ale ludzie czekają na to, by podano im wszystko w jednej łatwej do przełknięcia pigułce.

   Nie znam żadnej daty ani nie wiem kiedy się to odbędzie. Wszystko wskazuje na to, że odbędzie się to wtedy gdy będziemy na to gotowi. Corey mówi, że ma się to odbyć wtedy gdy nastąpi Rozbłysk Słoneczny na całej jego powierzchni gdy (ponoć) dojdzie unicestwienia naszej technologii opartej na metalach. Prawdopodobieństwo wystąpienia tego wydarzenia jest największe podczas minimum Słońca, które odbywa się co 11 lat. Następne będzie 2023 roku i wtedy być może coś takiego nastąpi.

   Powtórzę to po raz kolejny jak innym Czytelnikom: Nie szukaj odpowiedzi na zewnątrz ale wewnątrz siebie. To jest duchowa rewolucja i zmiany/transformacja/oświecenie/ujawnienie odbywa się w naszej świadomości dopiero wtedy nastąpi napływ namacalnych informacji. Klika/Cabal gra na zwłokę i jest to metoda polegająca na zniechęceniu ludzi przed “drążeniem” tematu.

   Proszę Cię Czytelniku/Czytelniczko o zrozumienie tego, że to jest wojna i nie ma co liczyć na łatwe zwycięstwo i gwałtowną eksplozję wiedzy na temat zbrodni na ludzkości, które przypieczętują los kryminalnych syndykatów elit rządzących. Tutaj każda wygrana potyczka jest zwycięstwem, które przybliża nas do ostatecznego celu (Pełne Ujawnienie), niemniej jednak jest to proces długi, mozolny i bardzo niewdzięczny ze względu na niecierpliwość zainteresowanych.
   Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało pytaj, teraz jestem już dostępny. Pozdrawiam

Leave A Comment