David Wilcock – O pożarach w Kalifornii, Rasa Centaurów

By |2019-05-18T23:55:22+00:0017 December 2018|Aktualności TPK, Historia TPK|7 Comments

Zapraszam na kolejny bardzo ciekawy odcinek programu “Na Skraju Cudu”. Tym razem gościem jest sam David Wilcock. To co opowiada nadwyręży Waszą wyobraźnię.

W tym odcinku David Wilcock opowiada o pożarach w Kalifornii przedstawiając nam rasę Centaurów, która bardzo prawdopodobnie chciała nam się ujawnić i została ukarana przez Klikę (Cabal). W świetle tego o czym mówi David bardzo wiele rzeczy nabiera sensu.
Zapraszam do oglądania – naprawdę warto 🙂

Zapinajcie pasy i przygotujcie się na zwariowaną jazdę 🙂

 

 

5071total visits,1visits today

About the Author:

Jestem poszukiwaczem prawdy jakakolwiek ona się okaże. Jestem człowiekiem nieustępliwym w dążeniu do celu. Naprawiać, nagłaśniać, tworzyć i rozpowszechniać jest moim priorytetem. Moja podróż zaczęła się od tłumaczeń, jednak z pewnością zakończy się na PEŁNYM UJAWNIENIU.

7 Comments

 1. patryk 18 December 2018 at 20:24 - Reply

  ale jazda

 2. Tadeusz 22 December 2018 at 03:29 - Reply

  Nie wiedziałem że w Paradise mieszkała rasa obcych,ale wiedziałem że pożar był bardzo dziwny ,widziałem nagranie z samochodu osób które znały te tereny ,nagrywali zgliszcza lub wciąż palące się domy a w około mnóstwo zielonych drzew nawet nie osmolonych!!! jak ogień przenosił się kilkadziesiąt metrów z budynku na budynek nie niszcząc drzew między nimi? nikt nie zwrócił na to uwagi ? na nagraniu było kilkanaście zniszczonych domów ,a drzewa w całości.

  • Sławomir Lernaciński 26 December 2018 at 21:18 - Reply

   Dokładnie tak, jest dość sporo filmów na ten temat, ale same filmy bez omówienia są tylko filmami. Tutaj natomiast jak widać Wilcock odrobił lekcje i przekazuje nam wyczerpujące informacje. Dla mnie to wszystko ma sens. Pozdrawiam i dzięki z odwiedzanie bloga

 3. Malgorzata 22 December 2018 at 10:28 - Reply

  To bardzo interesujacy temat tym bardziej że takie pożary były nie tak dawno na naszym kontynencie. Slawku proszę o wiecej ;-).
  Dziękuję i pozdrawiam świątecznie 🙂

 4. Magdalena Liebon 31 December 2018 at 14:01 - Reply

  Dziękuję za Twoją pracę Sławku. Czekam na więcej. Pozdrawiam

  • Sławomir Lernaciński 1 January 2019 at 00:34 - Reply

   Dziękuję za odwiedzanie bloga 🙂 Kolejna ostatnia już część w tłumaczeniu. W przerwie świątecznej trochę czasu spędziłem z rodziną i nie tłumaczyłem tak dużo jakbym chciał, ale ciągle coś robię 🙂

Leave A Comment