Panika w Waszyngtonie oraz za oceanem! SGTREPORT

By |2018-10-26T00:33:07+00:0026 September 2018|Q Anon|17 Comments
Q od wielu miesięcy mówił nam, że służby specjalne Wielkiej Brytanii miały próbować uniemożliwić wybór Donalda Trumpa na prezydenta. To jest sieć, która oplata cały nasz glob i jest w każdym kraju, także w Polsce.

Jeżeli ten film stanowi dla Ciebie wartość to podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi.

Wspierajcie SGTREPORT na Patreonie.

Walczyć Patrioci!

 

 

869total visits,1visits today

About the Author:

17 Comments

 1. Malgorzata 26 September 2018 at 15:24 - Reply

  Ujadają na D.Trampa jak wściekłe psy i nie zdają sobie sprawy z tego, że robią nam przysługę. To dowód na to, jaka jest jego prawdziwa rola w tej światowej sztuce polityki. Czekam z utęsknieniem na aresztowania największych potworów tej ziemi.
  Przychodzi mi do głowy powiedzenie: ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Przyszedł czas na szczery śmiech ludzkości 😉
  Pozdrowienia 🙂

 2. selena 26 September 2018 at 15:27 - Reply

  W USA jest Konstytucja i należy jej przestrzegać. Gdy jej przestrzegasz, masz wszelkie prawa, ale… gdy ją łamiesz, tracisz wszystkie, stajesz się podsądnym. I wtedy… Trybunał Stanu lub Sąd Wojskowy…
  A może by tak wynająć prezydenta Trumpa, na jakiś czas, do Polski ???

  • Trójprzymierze 26 September 2018 at 16:25 - Reply

   Prezydent Donald Trump spotkał się po raz kolejny w ciągu ostatnich kilku dni z prezydentem Andrzejem Dudą (https://wiadomosci.onet.pl/swiat/prezydent-polski-rozmawial-z-liderami-usa-i-ukrainy/1hr30ts). Wspominałem wcześniej w jednym z komentarzy o planach częstych rozmów i koordynacji działań między prezydentami.
   W wystąpieniu na debacie generalnej 73. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ, POTUS wielokrotnie komplementował polskie władze i potwierdził publicznie nasz sojusz strategiczny (http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,23967748,donald-trump-w-onz-w-polsce-wielki-narod-staje-w-obronie-niepodleglosci.html).
   PL + USA + SBA = Trójprzymierze

   • Kamil@QAnon 26 September 2018 at 18:33 - Reply

    Szczerze? Nie wiem co jest prawdą a co kłamstwem. Próba rozgraniczenia tego jest chyba gorsza niż osoba niewidoma od urodzenia miałaby opisać jak wyobraża sobie świat. Wierzę w Q i cały ten plan na podstawie tego co Q do tej pory powiedział i co się sprawdziło. Najważniejszym przykładem jest Korea Północna. Q z wielomiesięcznym wyprzedzeniem mówił o tym co zostało uzgodnione. Po kilku miesiącach do świadomości wielu ludzi poprzez msm dotarły te informacje, że faktycznie jest szansa na pokój. Wiele znaków na niebie wskazuje, że pokój będzie, ale jak zwykle czas pokaże.

    • Paweł 26 September 2018 at 18:48 - Reply

     Mi ten jegomość wygląda na PIS-owskiego lobbystę, a to też kabała od chanukowych świec, czyli nie-Polacy. Czekam na wybory 2019, może naród w końcu zmądrzeje.

    • Mac 26 September 2018 at 20:12 - Reply

     @Paweł, @Bartek
     Nie wiem czy to wasze prawdziwe imiona?
     Nie wiem czy wiecie, że zięć Trumpa, Jared to 36-letni miliarder, nowojorski kamienicznik i wnuk polskich Żydów?
     Nie wiem czy wiecie, że córka Trumpa Ivanka ” Przeszła konwersję na judaizm ortodoksyjny w lipcu 2009 roku[106][107], po ukończeniu nauki z rabinem Haskelem Looksteinem[96][108] oraz Elie Weinstock ze szkoły nowoczesnej ortodoksji Ramaz School[109]. Trump przyjęła hebrajskie imię Yael[110]. Swoją konwersję opisała jako „niesamowitą oraz piękną podróż”, podczas której „od dnia pierwszego” wspierał ją jej ojciec, dodając iż ma on „ogromny szacunek” do żydowskiej religii[61]. Potwierdziła, iż przeszła na dietę koszerną oraz przestrzega Szabatu, mówiąc w 2015 roku: „Przestrzegamy tego całkiem nieźle… była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu… naprawdę odnajduję się w judaizmie, tworzy niesamowity schemat więzi rodzinnych. Od piątku do soboty nie robimy nic innego oprócz spędzania wspólnie czasu. Nie wykonujemy telefonów”[101]. W trakcie mieszkania w Nowym Jorku, Ivanka Trump posyłała swoją córkę do przedszkola w żydowskiej szkole, co wspominała następująco: „Było to dla mnie jak błogosławieństwo, kiedy przychodziła każdej nocy i opowiadała mi o wszystkich hebrajskich słowach których się nauczyła czy śpiewała mi piosenki w trakcie świąt”[61].”
     Nie wiem czy wiecie, że USA i Izrael utrzymują bliższe kontakty niż kiedykolwiek w historii?
     Mam wrażenie, że takimi nienawistnymi wpisami ktoś dąży do zamknięcia tej strony.

   • Art 27 September 2018 at 07:10 - Reply

    Nie przeceniaj tego spotkania. Duda nic się nie nauczy. Wprawdzie nie powiedział tego dosłownie ale mówiąc na forum ONZ o broni chemicznej i nieprzestrzeganiu zakazu jej stosowania, miał na myśli Baszszara al- Asada, Mam mdłosci od tych kłamstw

 3. Bartek 26 September 2018 at 16:50 - Reply

  przyjdzie czas, że naszych żydów polaków rozliczymy, kabała właśnie upada, to już się dzieje!

 4. Ryś 26 September 2018 at 19:51 - Reply

  Sławku i Kamilu! Dzięki za tłumaczenia i przybliżenie tematu!

 5. Paweł 26 September 2018 at 20:47 - Reply

  @Mac – dlatego pisałem już kilkakrotnie, że dokładnie patrzę na ręce Trumpowi i nie ufam mu bezgranicznie. Poza tym – są prawdziwi, ortodoksyjni Żydzi, linia krwi pochodząca od Izraelitów i są syjoniści-kabaliści. Nie wrzucaj pochopnie wszystkich do jednego wora. DT został wsparty przez masonerię i Rothschildów, bez ich wsparcia nie zostałby prezydentem, ale i tu także środowiska są podzielone i nie każdy jest od razu satanistą i enwuowcem. Jak to się mówi: “Po czynach ich poznacie”, zobaczymy, jak jego prezydentura zmieni życie zwykłych ludzi.

  • Malgorzata 27 September 2018 at 07:18 - Reply

   Pawle to jest tak, że nikt nie wierzy bezgranicznie, każdy chce zmian na lepsze. Co do informacji, nie ma 100% pewności ale trzeba opowiedzieć się po jakiejś stronie. Jestem pewna, nasze myślenie i nastawienie to mega siła i dlatego wierzę w zmiany i je widzę. Media mieszają w głowach i dlatego od wielu lat nie oglądam tv, nie czytam gazet. Mierzę, ważę i porównuję ;-). Słucham wewnętrznego głosu i w taki sposób szukam prawdy. Nie zawsze podoba mi się to co widzę, czasem jednak to co prawdziwe jest głębiej.
   Pozdrawiam 🙂

 6. Tejk 27 September 2018 at 10:42 - Reply

  Czy mógłbyś Sławku podjąć się na tyle na ile będziesz miał czas tłumaczenia najnowszego programu, tak abyśmy w Polsce byli jak najbardziej na biężąco https://www.youtube.com/watch?v=D8mzSBBfnNQ&feature=youtu.be

  • S. Lernaciński 27 September 2018 at 12:05 - Reply

   Witaj Tejk. Czaje się na ten film ale on wyjdzie dopiero pod koniec października. Jeśli chodzi o reklamę tego filmu to postaram się. Na razie jeszcze ostatnia cześć Wilcocka 🙂 pozdrawiam SL

 7. Marccel 27 September 2018 at 11:05 - Reply

  Teraz z innej beczki. Właśnie wyczytałem w mgś. że Teheran mięknie. Czyżby powtarzał się scenariusz z Korei płn. Pozdro

  • Kamil@QAnon 27 September 2018 at 11:21 - Reply

   Podaj proszę jakiś link.

 8. stian2012 27 September 2018 at 14:43 - Reply
  • S. Lernaciński 27 September 2018 at 17:12 - Reply

   Dziękuje bardzo 🙂 pozdrawiam SL

Leave A Comment