Szach Mat Donalda Trumpa

By |2018-10-19T20:28:17+00:0022 September 2018|Q Anon|13 Comments

Witajcie w świecie globalnej polityki i szachów 4D. Codzienne posty Q otwierają nam oczy na skalę korupcji na całym świecie a nie tylko w USA. Wolność została nam odebrana, ale jesteśmy już blisko i ona do nas wróci!

Walczyć Patrioci!

Facebook
Twitter
Youtube

Posty Q – www.qmap.pub
Dowody Q – www.qproofs.com
Forum Q – https://voat.co/v/QRV

789total visits,1visits today

About the Author:

13 Comments

 1. Trójprzymierze 22 September 2018 at 16:50 - Reply

  II WŚ jeszcze się nie skończyła. Naziści w Ameryce południowej, na Antarktydzie i we władzach największych firm zbrojeniowych, finansowych i bigpharma.
  Pamiętają o swoim pochodzeniu i współpracują z ojczyzną (https://8ch.net/qresearch/res/615935.html#616618). Tworzą ogólnoświatową Cabal/Klikę/Układ.
  Naziści ściśle współpracują ze wschodnim odłamem Cabal – Chazarami. Wspólnie stworzyli z Polski kondominium, którym zarządzają przy pomocy swojej agentury (https://wpolityce.pl/polityka/105419-kaczynski-kondominium-rosyjsko-niemieckie-w-polsce-po-sld-i-psd-oburzone-zwoluja-konferencje-wszyscy-przeciw-pis).
  Wspólnie tworzą projekty, mające sprowadzić Polskę do roli wasala (https://pl.wikipedia.org/wiki/Gazoci%C4%85g_P%C3%B3%C5%82nocny), podkopują fundamenty polskiej egzystencji w UE (https://www.wykop.pl/link/4526707/kozlowska-w-bundestagu-ostro-krytykowala-polske-niemcy-jej-klaskali/).
  AfD w sondażach na drugim miejscu, tendencja wzrostowa (https://pl.wikipedia.org/wiki/Alternatywa_dla_Niemiec).
  Jedynym ratunkiem dla Polski są USA z POTUS na urzędzie prezydenta (http://ruch11listopada.pl/aktualnosci/the-november-11-movement-to-president-trump-ruch-11-listopada-do-prezydenta-trumpa/).
  Pierwsze efekty naszego sojusz wkrótce (https://www.dw.com/pl/washington-post-usa-rozwa%C5%BCaj%C4%85-wycofanie-wojsk-z-niemiec/a-44467979).
  PL + USA + SBA = Trójprzymierze

 2. Paweł 22 September 2018 at 18:04 - Reply

  Za bardzo propisowsko brzmisz, PiS = Chazaria = NWO.

 3. Marcin Szwaj 22 September 2018 at 18:57 - Reply

  Z zapartym tchem czekam na final akcji Qanon. Widze, ze ci, ktorzy stoja za ta akcja bardzo przejmuja sie znaczeniem litery Q. Oczekuje wiec, ze akcja zostanie przeprowadzona w porywajacym, zachwycajacym stylu z zachowaniem wszelkich standardow najwyzszej jakosci tego typu akcji militarno – policyjnych, w przeciwnym wypadku bede bardzo rozczarowany a krytycy prezydenta Donalda Trumpa znowu beda mieli pole do popisu, zarykujac sie ze smiechu. Panie Trump – czyn Pan swoja powinnosc, inaczej wyjdzie Pan na glupka lub oszusta.

 4. Paweł 22 September 2018 at 20:22 - Reply

  Widać cenzor – sympatyk obecnego rządu czuwa, bo nic krytycznego nie przechodzi. Szanuję pracę, ale chyba lekka przesada.

  • S. Lernaciński 22 September 2018 at 21:44 - Reply

   Pawle, obecny rząd też odgrywa tutaj swoją rolę, ale monotematyczność jest nie na miejscu. Portale polityczne z pewnością przyjmą Twoje wypowiedzi z otwartymi ramionami. My tutaj staramy się poruszać szersze aspekty wydarzeń a tzw. polityka ma zazwyczaj za zadanie zaciemnienie sytuacji, która ma miejsce za kulisami. Koncentrowanie się na jednym drzewie uniemożliwia objęcie wzrokiem całego lasu. Pozdrawiam, SL

 5. Paweł 22 September 2018 at 22:04 - Reply

  Wszystko jasne, ja się tylko odnosiłem do powyższego wpisu (i poprzednich tego użytkownika) sugerujących, że obecny rząd to ci dobrzy, a cała reszta – źli.Sorry, ale nie wierze w propolskość kogoś, kto jawnie okłamuje naród, wpuszczając tylnymi drzwiami nachodźców islamskich i wiąże się z Chabad Lubawicz.
  A wracając do spraw najważniejszych, Deep State jest już ponoć na krawędzi przepaści i “Storm” może się zacząć po zaprzysiężeniu Kavanaugha.

  • Prawda w oczy 22 September 2018 at 22:14 - Reply

   Jakieś dowody?

   • Paweł 23 September 2018 at 07:03 - Reply

    Poszukaj w necie zdjęć ze spotkań polityków obozu rządzącego z rabinami, jest pełno tego. A wzrost liczby islamistów widać gołym okiem, do tego dane potwierdzające ten fakt znajdziesz na stronie GUS.

    • Prawda w oczy 23 September 2018 at 16:17 - Reply

     Z księżmi, popami i pastorami też się spotykają. O czym to świadczy? Nie islamiści, tylko muzułmanie przyjeżdżają tu na własną rękę, nikt ich nie sprowadza. Polska to wolny kraj. BTW jesteś antysemitą?

 6. Ki 23 September 2018 at 10:22 - Reply

  Przesłania bytu o imieniu Swaruu z Plejad.
  https://www.youtube.com/watch?v=mnQt7X2PDlA

  • Ki 23 September 2018 at 16:39 - Reply

   🙂 To całkiem normalne, że byty z Plejad, czy skądkolwiek kontaktują się z różnymi ludźmi. Jedne mają z tego ubaw, inne jedzenie, jeszcze inne kierują się czystymi intencjami, lecz to rzadkość 🙂 Jeśli w różnych przesłaniach powtarzają się często zwroty: “bóg”, “boskie”, “boże” – najczęściej ma się do czynienia z pasożytem doskonale znającym działanie wgranych w ludzi programów. Jeśli zaś nastąpi ocknięcie się z niebiańskich dyrdymałów – można mówić wtedy o kluczu do realnej wolności 🙂
   Poprzez regresy hipnozy znanych jest już wiele typów bytów nieorganicznych, jedne są po prostu głupie, ale zdarzają się bardzo wyrafinowane. Wobec tych drugich niezbędne jest podniesienie wibracji na tyle, żeby boskie, świetliste szaty opadły same ukazując delikwenta takiego, jakim jest 🙂 Galaktyczna Federacjo – nie daj plamy 🙂

 7. Kosmiczna Tancerka 23 September 2018 at 13:27 - Reply

  Witajcie.
  Odnośnie Swaruu-
  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.alienbabble.com/threads/agencia-cosmica.147/&prev=search
  Wszystko co jest to tylko informacje.
  Weryfikujemy je zawsze sobą samymi i to stanowi naszą prawdę, która się zmienia w zależności od naszej świadomości.
  Informacja to tylko informacja.
  Po przepuszczeniu jej przez siebie mogę ją odrzucić jako całkowite kłamstwo, zmodyfikować lub przyjąć jako całkowitą prawdę.
  Proporcje będą zależały od mojego stopnia świadomości i będą się zmieniały w miarę poszerzania lub ograniczania mojej świadomości.
  Czyli zawsze ja decyduje o swojej prawdzie, świadomie bądź nie.
  Moja informacja będzie na miarę mojego człowieczeństwa tu na Ziemi.
  Im więcej podziałów tym niższa świadomość, bo mniej esencji i brak wymiany info.
  Moim kluczem jest obserwacja i uważność.
  Obserwacja siebie , innych, wszystkiego, wszędzie. Bycie.
  Tak jest ze mną.
  A jak jest z Tobą…
  Pozdrawiam Was.
  Ewa

Leave A Comment